💙💛 Класика💙💛 Зарубіжна література💙💛 Дитячі книги💙💛 Сучасна проза💙💛 Фантастика💙💛 Детективи💙💛 Поезія💙💛 Наука, Освіта💙💛 Бойовики💙💛 Публіцистика💙💛 Шкільні підручники💙💛 Фентезі💙💛 Блог💙💛 Любовні романи💙💛 Пригодницькі книги💙💛 Біографії💙💛 Драматургія💙💛 Бізнес-книги💙💛 Еротика💙💛 Романтична еротика💙💛 Легке чтиво💙💛 Бойовик💙💛 Бойове фентезі💙💛 Детектив💙💛 Гумор💙💛 Езотерика💙💛 Саморозвиток, Самовдосконалення💙💛 Психологія💙💛 Дім, Сім'я💙💛 Еротичне фентезі💙💛 Жіночий роман💙💛 Сучасний любовний роман💙💛 Любовна фантастика💙💛 Історичний роман💙💛 Короткий любовний роман💙💛 Детектив/Трилер💙💛 Підліткова проза💙💛 Історичний любовний роман💙💛 Молодіжна проза💙💛 Бойова фантастика💙💛 Любовні романи💙💛 Любовне фентезі💙💛 Інше💙💛 Містика/Жахи💙💛 Різне
всі жанри
Свіжі відгуки
Таміла
29 вересня 2024 17:14
Любовна фантастика - це топ!
Моя всупереч - Алекса Адлер
Василь
23 вересня 2024 12:17
Батько наш Бандера, Україна Мати…
...коли один скаже: Слава Україні! - Степан Бандера
Анна
5 липня 2024 12:37
Джеймс Олiвер просто класний автор книг. І до речі, класний сайт. Молодці
Бродяги Пiвночi (збірник) - Джеймс Олiвер Кервуд
Юрій
7 червня 2024 13:40
Чудовий приклад якісної сучасної української книги!👍
Лис та інші детективні історії. - Мирослав Іванович Дочинець
Сайт україномовних книжок » 💙💛 Бізнес-книги » Думай як мільйонер - Харв Т. Екер

Думай як мільйонер - Харв Т. Екер

Читаємо онлайн Думай як мільйонер - Харв Т. Екер
про інші курси й отримати спеціальну ціну на них. Однак не в усіх це спричиняє захоплення, є ті, хто зневажає будь-яку рекламу, байдуже, які переваги вони від неї отримують. Якщо зазначене якось схоже на вас – то це характеристика, яку важливо зауважити.

Зневага до реклами – одна з найбільших перепон на шляху до успіху. Якщо в людини проблеми з промоцією та продажами, вона зазвичай не має грошей, це ж очевидно. Як можна здобути великий прибуток у власному бізнесі чи в тому бізнесі, який ви представляєте, якщо ви не хочете розповісти людям про ваш продукт або ваші послуги? Навіть коли ви найманий працівник, який не хоче рекламувати свої чесноти, колега, що цього не цурається, швидко обійде вас на корпоративних сходах.

Є кілька причин, що породжують проблеми з промоцією або продажами. Вірогідно, що ви впізна´єте одну з них, а може, й кілька.

По-перше, у вас може бути негативний попередній досвід спілкування з людьми, які щось вам рекламували не так, як треба. Може, ви відчували, що на вас тиснуть, вас турбували в незручний час, не сприймали вашої відмови. У будь-якому разі важливо визнати, що цей досвід лишився в минулому і, якщо ви тримаєтеся за нього, зараз він може вам зашкодити.

По-друге, у вас може бути неприємний досвід спроб щось комусь продати, коли ця людина від вас повністю відцуралася. У такому разі ваша нелюбов до реклами – просто проекція того, що ви боїтеся невдачі й відмови. Знову-таки, визнайте, що минуле не обов’язково повторюється в майбутньому.

По-третє, ваша проблема може походити від колишнього батьківського програмування. Багатьох із нас учили того, що неввічливо хвалити себе. Що ж, це добре, якщо ваш заробіток – бути Міс Хороші Манери. Однак у справжньому світі, коли йдеться про гроші та бізнес, якщо ви себе не похвалите, гарантую, вас не похвалить ніхто. Багаті люди радо звеличують свої чесноти та свою цінність перед тими, хто готовий їх слухати і, можливо, мати з ними спільні справи.

Нарешті, деякі люди вважають, що вони вищі за те, щоб рекламувати себе. Я називаю це синдромом великого й могутнього, відомим ще як «Хіба ж я не особливий?» У такому разі панує відчуття, що, коли іншим потрібно те, що ви маєте, вони якось мусять самі вас знайти та прийти до вас. Люди з таким переконанням або не мають грошей, або невдовзі їх не матимуть, це точно. Вони можуть сподіватися, що інші перевертатимуть землю, шукаючи їх, але правда в тому, що ринок зараз насичений продуктами та послугами, і, хоча вони навіть можуть пропонувати найкращу якість, ніхто про це не знатиме, бо ті люди надто пихаті, щоб комусь про себе розповісти.

Ви, певно, чули приказку: «Зроби найкращу пастку на мишей, і до твого дому проторують стежку». Що ж, це правильно, тільки якщо додати ще чотири слова: «якщо знатимуть про неї».

Заможні люди майже завжди чудові промоутери. Вони можуть і хочуть просувати свої продукти, послуги та ідеї – пристрасно та з ентузіазмом. Ба більше, вони вміють оформити свою цінність так, що вона стає надзвичайно привабливою. Якщо ви думаєте, що це неправильно, то заборонімо жінкам макіяж, і, якщо вже так, можна й чоловічих костюмів позбутися. Усе це – лише «обгортка».

Роберт Кійосакі, автор бестселера «Багатий тато, бідний тато» (дуже рекомендую прочитати цю книжку), зазначає, що будь-яка справа, навіть написання книжок, залежить від продажу. Він завважує, що його називають автором, якого найкраще продають, а не який найкраще пише. Одне приносить набагато більше грошей, ніж інше.

Багаті люди зазвичай лідери, а хороші лідери – хороші промоутери. Щоб бути лідером, неодмінно потрібно мати тих, хто йде за вами й підтримує вас, тобто потрібно вміло продавати, надихати й мотивувати людей купувати ваше бачення. І президентові Сполучених Штатів Америки доводиться постійно продавати свої ідеї – народові, Конгресу й навіть власній партії, щоб мати змогу їх утілити. І задовго до цього, якщо він не зможе продати себе, його ніколи не оберуть.

Якщо коротко, то будь-який лідер, який не може чи не хоче просувати себе, недовго буде лідером, байдуже, йдеться про політику, бізнес, спорт чи навіть про батьківство. Я наполягаю на цьому, бо лідери заробляють до біса більше, ніж ті, хто йде за ними!

ПРИНЦИП ДОСТАТКУ:

Лідери заробляють до біса більше, ніж ті, хто йде за ними!

Головний момент не в тому, любите ви промоцію чи ні, а в тому, чому ви щось рекламуєте. Усе можна звести до ваших переконань. Ви справді вірите у свою цінність? Ви справді вірите у продукт чи послугу, які пропонуєте? Ви справді вірите, що те, що ви маєте, стане у пригоді тим, кому ви це рекламуєте?

Якщо ви вірите у свою цінність, хіба ж правильно буде ховати її від тих, хто її потребує? Припустімо, у вас є ліки проти артриту і ви зустрілися з людиною, яка потерпає від болю, спричиненого цією хворобою. Ви ховатимете ліки від такої людини? Чекатимете, доки вона прочитає ваші думки або сама здогадається, що у вас є те, що може допомогти? Що б ви подумали про того, хто не пропонує стражденним шансу, бо він надто сором’язливий, надто переляканий чи надто крутий для реклами?

Найчастіше люди, які мають складнощі з промоцією, не до кінця вірять у свій продукт чи в самого себе. Унаслідок цього їм важко уявити, що інші так вірять у свою цінність, що прагнуть поділитися нею з усіма, хто трапляється їм на шляху, в усі можливі способи.

Якщо ви вважаєте, що те, що ви можете запропонувати, справді стане людям у пригоді, тоді ваш обов’язок – повідомити про це якомога більшій кількості людей. Так ви не просто допоможете іншим, ви розбагатієте!

ДЕКЛАРАЦІЯ: покладіть руку на серце й скажіть…

«Я пропоную іншим свою цінність – з ентузіазмом та пристрастю».

Торкніться голови й скажіть:

«Я думаю як мільйонер!»

ВЧИНКИ МІЛЬЙОНЕРА

1. Оцініть продукт чи послугу, які ви пропонуєте (чи плануєте пропонувати), за шкалою від 1 до 10 щодо того, наскільки ви вірите в його чи її цінність (1 – найнижчий показник, 10 – найвищий). Якщо ваш результат – від 7 до 9, перегляньте продукт чи послугу, щоб збільшити їхню цінність. Якщо ви отримали 6 або менше – припиніть пропонувати цей продукт чи послугу й почніть презентувати те, у що справді вірите.

2. Читайте книжки, слухайте записи й диски, проходьте курси з маркетингу

Відгуки про книгу Думай як мільйонер - Харв Т. Екер (0)
Ваше ім'я:
Ваш E-Mail: