💙💛 Класика💙💛 Зарубіжна література💙💛 Дитячі книги💙💛 Сучасна проза💙💛 Фантастика💙💛 Детективи💙💛 Поезія💙💛 Наука, Освіта💙💛 Бойовики💙💛 Публіцистика💙💛 Шкільні підручники💙💛 Фентезі💙💛 Блог💙💛 Любовні романи💙💛 Пригодницькі книги💙💛 Біографії💙💛 Драматургія💙💛 Бізнес-книги💙💛 Еротика💙💛 Романтична еротика💙💛 Легке чтиво💙💛 Бойовик💙💛 Бойове фентезі💙💛 Детектив💙💛 Гумор💙💛 Езотерика💙💛 Саморозвиток, Самовдосконалення💙💛 Психологія💙💛 Дім, Сім'я💙💛 Еротичне фентезі💙💛 Жіночий роман💙💛 Сучасний любовний роман💙💛 Любовна фантастика💙💛 Історичний роман💙💛 Короткий любовний роман💙💛 Детектив/Трилер💙💛 Підліткова проза💙💛 Історичний любовний роман💙💛 Молодіжна проза💙💛 Бойова фантастика💙💛 Любовні романи💙💛 Любовне фентезі💙💛 Інше💙💛 Містика/Жахи💙💛 Різне
всі жанри
Свіжі відгуки
Гість Тетяна
9 листопада 2024 18:08
Інтригуючий детектив. Дуже сподобалася книга
Червона Офелія - Лариса Підгірна
Олена
31 жовтня 2024 19:00
Cучасне українське любовне фентезі - обожнюю 👍 дякую авторці
Неідеальна потраплянка - Ліра Куміра
Таміла
29 вересня 2024 17:14
Любовна фантастика - це топ!
Моя всупереч - Алекса Адлер
Василь
23 вересня 2024 12:17
Батько наш Бандера, Україна Мати…
...коли один скаже: Слава Україні! - Степан Бандера

Закон Хроноса - Томас Тімайєр

Читаємо онлайн Закон Хроноса - Томас Тімайєр

Націоналізм — ідеологія або світогляд, у якому звеличуються ознаки власної етнічної спільності (наприклад, мова, культура й історія), що веде до посиленої — і , як правило, агресивної — вимоги відокремити народ або країну. Часто націоналізм використовує національні ідеології, а також культурні, релігійні й політичні групи. У такому випадку певні нації вважаються кращими за всі інші раси або народи, що часто спричиняє порушення прав на життя інших народів.



Робот

Поняття робот (чеською robot) уперше з’явилося у футуристичній п’єсі письменника Карела Чапека на початку двадцятого століття. Слово походить від слов’янського робота, панщина, або примусова праця. Робот — стаціонарний або мобільний пристрій, запрограмований на виконання певних завдань. Дивіться також кіборг, андроїд, автомат.



Хронос

У грецькій міфології Хронос — бог часу. Він символізує послідовну та мінливу природу часу. Деякі джерела бачать у ньому титана Кроноса, батька Зевса. Від чотирнадцятого століття його зображують у вигляді літнього чоловіка з пісковим годинником. Від його імені походять такі слова, як хронометр (прилад для вимірювання часу), хронологія (перебіг часу), хроніка (письмовий твір, що представляє події в тій послідовності, як вони відбувалися) і хронограф (прилад для реєстрації часу).



Час (визначення, вимір)

Час — фізична величина для визначення подій або руху швидкоплинного характеру та їхніх змін. Одиниця часу — секунда (с), для великих періодів використовуються хвилини, години, дні, тижні, місяці й роки. Визначення часу бере початок в астрономії й пов’язане з обертанням Землі навколо своєї осі — день, і навколо Сонця — рік. Цей час називається ще астрономічним часом. Точне сучасне визначення часу засноване на коливаннях атомів, і порівняльною величиною служить випромінювання атомів цезію.



Томас Тімайєр — вивчав мистецтво й геологію в Кельні. Протягом декількох років працював ілюстратором і художником. Успішно співпрацював із такими видавництвами, як «Курд-Лассвіц Прес» і «Дойчен Фантастик Прес». В останні роки він усе більше й більше пише.

У 2004 році з’явився його дебютний роман «Медуза», перший у серії трилерів для дорослих читачів. У 2009 році видавництво «Леві Верлаг» надрукувало його першу книгу для юнацтва «Місто заклиначів дощу». Всі романи стали бестселерами і були перекладені багатьма мовами. Історії Томаса Тімайєра стали сучасною класикою пригодницького роману. І дуже часто в них ідеться про культури, що вважалися втраченими, та про небезпеки з боку таємничих сил.


Примечания
1

Пемікан — харчовий концентрат у північноамериканських індіанців, наприклад, в’ялене м’ясо (прим. перекладача).

(обратно)


Відгуки про книгу Закон Хроноса - Томас Тімайєр (0)
Ваше ім'я:
Ваш E-Mail: