Злодійка, яка плюнула Фортуні в добре око - Майкл МакКланг
«Злодійка, яка плюнула Фортуні в добре око» — неймовірно захоплюючий та несподіваний роман від відомого автора Майкла МакКланга, який вас чекає на readbooks.com.ua. Ця історія — це зав’язка з привабливими героями та кримінальними нитками, які переплітаються в найнеочікуваніший спосіб. У цій унікальній анотації, яка містить фразу readbooks.com.ua, ми пропонуємо вам ознайомитися з ключовими аспектами цього роману.
Головна героїня, злодійка із заворожливою вдачею, живе своїми правилами. Але коли її шляхи перетинаються з небезпечною бандою та їхнім загадковим лідером, Фортуна вирішує зіграти в найнебезпечнішу гру свого життя. Вирушивши на мисливство, вона несподівано потрапляє в хитрий і заплутаний світ злочину, де ніщо не так, як здається на перший погляд.
«Злодійка, яка плюнула Фортуні в добре око» — це історія про зламані стереотипи, про сміливість та відвагу жити за власними правилами. МакКланг вдало поєднав кримінальний сюжет із вишуканим гумором та винятковою спритністю викладу, що робить його роман незабутнім для читачів будь-якого смаку.
На readbooks.com.ua вас чекає можливість перенестися у світ інтриг, де кожен оберт може бути останнім, та дізнатися, чому Фортуна вирішила плюнути у долю. Чи зуміє вона перемогти час та розкрити всі картки? Відкрийте для себе цю захопливу історію та поглибтеся у світ літературних пригод.
Злодійка, яка плюнула Фортуні в добре око
Амра Тетіс -- 2
Майкл МакКланг
Переклад з англійської -- полігНОТ
------------------------------------------------------
https://www.facebook.com/pg/PoligNOT
Заходьте на мою сторінку на Facebook і підписуйтеся, щоб довідуватися про нові переклади.
Керф & Ісін, Частина перша
Над світом здіймалася нова ера. Древнього Керфа і вічно молоду Ісін призначили доглянути, щоб теперішня закінчилася; так би мовити, задути лампи, замести в кутках і передати ключі новим мешканцям. Вони обходили велетенську, порожню площину богів, відчуваючи в своїх вічних кістках неприродну тишу, меланхолію речей, що закінчувалися, радісне хвилювання речей, що от-от почнуться.
-- Що ж, ми майже закінчили, -- прохрипів Керф.
-- Справді, здається, що так, -- відповіла Ісін, пригладжуючи неслухняні завитки волосся назад на їхнє місце. – Магію перекрив?
-- Ще століття тому. Поки ми тут розмовляємо, вона слабне. Що з Близнятами?
Ісін клацнула пальцями.
-- Я знала, що щось забула! Як завжди.
-- Я покладав на них великі сподівання. На жаль.
-- Це не твоя вина, Керфе. Шлях до божественності вузький, але чітко позначений. Хоча боюся, саме надмір якостей, які я шаную, наробив їм клопотів.
Керф буркнув, зупинився, сперся на свій кривий посох.
-- Або брак тих, які я підтримую, -- відповів він. – Хай там що, ми не можемо дозволити, щоб вони заважали наступним.
-- Відпочивай, -- сказала Ісін. – Я займуся Близнюками, а тоді валимо звідси.
Керфу спала раптова думка. Під кошлатими, білосніжними бровами його очі засяяли.
-- Ні, -- сказав він. – В мене є краща ідея.
Ісін вигнула досконалу брову.
-- В Люсернісі є злодійка, уяви собі, вона любить присягатися на мої яйця. Роками дратувала мене. – Керф з нетерпінням потер вузлуваті руки.
-- Ей, Керфе, ти що задумав?
-- Ми століттями не втручалися до смертних. Чесно кажучи, мені цього бракує. Наступного шансу може не бути, моя люба. Хтозна, де ми опинимося.
Ісін променисто посміхнулася. Тільки так вона вміла посміхатися.
-- А, ну гаразд, -- сказала. – Але ти впевнений, що ця злодійка справиться з Близнюками?
-- Вона здатна залагодити справу, разом зі своїм партнером, але гадаю, при цьому їй буде не до сміху.
Він тихо засміявся.
-- Будуть тобі протухлі яйця Керфа. Нахабне дівчисько…
Розділ 1
Це мав бути спокійний вечір в Мистецькому кварталі – стакан вина, прогулянка по Променаду, потім якась вистава, останній спектакль Жовтого Короля. Я вже кілька тижнів збиралася його переглянути. Нарешті мені вдалося поцупити квиток. В цілому, я розраховувала на кілька приємних годин.
Все пішло не так. Замість цього Хольгрен хотів поговорити зі мною про гроші. Якщо точніше, про десять тисяч золотих марок.
Я сиділа за одним з подряпаних дерев‘яних столиків назовні винного магазинчика Тамбора, насолоджувалася першим весняним днем. Зима трималася з впертістю майже нечуваною в Люсернісі, найпівденнішому з великих міст на західному березі Драконового моря. Здавалося, всім у місті спало на думку те саме, що й мені. Всі столики назовні були зайняті, в той час, як всередині брудного магазинчика було зовсім порожньо. Рух копит, ніг і карет по вулиці був значно жвавішим ніж зазвичай. Навіть дув легенький східний вітерець, що утримував смердючі міазми, які здіймалися з канав, на стерпному рівні. На диво, я справді насолоджувалася цим рідкісним почуттям задоволення.
Хольгрен знайшов мене і тицьнув зім‘яту, брудну об‘яву мені під ніс. Це була пропозиція Герцога.
-- Щойно прибула з торговим кораблем, Амро. Схоже, Герцог Виборзький розклеює їх в усіх портах на Драконовому морі. – Він стояв з дивною посмішкою на обличчі. Я, як могла, зобразила невдоволення, але це не справило на нього жодного враження.
-- Ну, давай. Читай.
Я зітхнула, взяла об‘яву і прочитала. Герцог пропонував десять тисяч марок за доказ існування легендарного міста Тагота. Я відсунула аркуш паперу назад до нього.
-- Яйця Керфа, Хольгрене. Старий хрін -- божевільний, -- сказала я. – Розумієш, саме тому його називають шаленим Герцогом. До того ж Тагот – міф. Якщо він колись і існував, то зараз там тільки руїни й пил.
-- Але… -- почав Хольгрен.
-- Ніяких але. Слухай, навіть якщо ми знайдемо його, ти не отримаєш від старого козла бодай зламаної копійки, не кажучи вже про десять тисяч марок. Сядь, заткнися і пий. Або вали звідси. Я зайнята, тринькаю свої здобуті нечесним шляхом грошенята.
Мій партнер відкинувся на п‘ятках і підняв руки з тонкими пальцями в жесті, який здавався йому примирливим, а мене дратував без міри.
-- Згоден, Герцог швидше за все ніколи не заплатить, але це не означає, що нам не варто глянути. – Він кивнув барменші й сів за мій столик.
-- Сьогодні я не буду розмовляти про справи, Хольгрене. Не буду. В мене зовсім протилежні плани.
Він фиркнув, взяв неглибокий глиняний кубок з рук барменші й заплатив їй. У Тамбора подавали тільки одну марку вина – шмурдяк.
-- Ти ніколи не припиняєш думати про справи, жінко. Ти не вмієш розслаблятися. Ти відучила себе відпочивати. -- Він зробив ковток, скривився і відсунув кубок на край стола.
-- Класичний випадок, коли тобі краще помовчати, Хольгрене.
-- Може й так. Але пошуки Тагота для мене не робота. Це особисте.
Він глянув на мене отими своїми соколиними карими очима. Я знала цей погляд. Він збирався намовити