💙💛 Класика💙💛 Зарубіжна література💙💛 Дитячі книги💙💛 Сучасна проза💙💛 Фантастика💙💛 Детективи💙💛 Поезія💙💛 Наука, Освіта💙💛 Бойовики💙💛 Публіцистика💙💛 Шкільні підручники💙💛 Фентезі💙💛 Блог💙💛 Любовні романи💙💛 Пригодницькі книги💙💛 Біографії💙💛 Драматургія💙💛 Бізнес-книги💙💛 Еротика💙💛 Романтична еротика💙💛 Легке чтиво💙💛 Бойовик💙💛 Бойове фентезі💙💛 Детектив💙💛 Гумор💙💛 Езотерика💙💛 Саморозвиток, Самовдосконалення💙💛 Психологія💙💛 Дім, Сім'я💙💛 Еротичне фентезі💙💛 Жіночий роман💙💛 Сучасний любовний роман💙💛 Любовна фантастика💙💛 Історичний роман💙💛 Короткий любовний роман💙💛 Детектив/Трилер💙💛 Підліткова проза💙💛 Історичний любовний роман💙💛 Молодіжна проза💙💛 Бойова фантастика💙💛 Любовні романи💙💛 Любовне фентезі💙💛 Інше💙💛 Містика/Жахи💙💛 Різне
всі жанри
Свіжі відгуки
Гість Тетяна
9 листопада 2024 18:08
Інтригуючий детектив. Дуже сподобалася книга
Червона Офелія - Лариса Підгірна
Олена
31 жовтня 2024 19:00
Cучасне українське любовне фентезі - обожнюю 👍 дякую авторці
Неідеальна потраплянка - Ліра Куміра
Таміла
29 вересня 2024 17:14
Любовна фантастика - це топ!
Моя всупереч - Алекса Адлер
Василь
23 вересня 2024 12:17
Батько наш Бандера, Україна Мати…
...коли один скаже: Слава Україні! - Степан Бандера
Сайт україномовних книжок » 💙💛 Детектив » Фантомна довіра - Лана Вернік

Фантомна довіра - Лана Вернік

Читаємо онлайн Фантомна довіра - Лана Вернік
⌘13

“Miami Blues” було відкрито 1994 року, і належав він до “першої в Україні мережі ресторанів” — “Альянс”.

(Одним із засновників проекту "Альянс" був Андрій Задорожний, котрий “належав” до організованого злочинного угруповання “Татарина” — Іскандера Керімова, власне, він також був ВЛАСНИКОМ. А в середині 90-х він ше й входив до п’ятірки найбільших кримінальних авторитетів України. Така близькість Задорожного до “поважних людей” “сприяла” розвитку бізнесу, відкриваючи нові, просто безмежні можливості.

Перший ресторан “Гурман” ним було відкрито у 1990 році, ще за часів Союзу (!!!). У 1992 було створено “Альянс”, а вже 1993 року відкрито у Києві нічний клуб “Hollywood”. (як згадувалося раніше, у приміщенні концертно-танцювальної зали “Современник” в парку ім.Фрунзе за адресою вул.Фрунзе, 134). У 1994-му були відкриті ресторани “Miami Blues” і "Нон-стоп", в 1995-му — "Пантагрюель", в 1997-му — "Шато де Флер", в 1998-му — "Хуторок", у 1999-му — "Дежавю" і "Да Вінчі", в 2000-му — "Нобу" і "Козачок".

У 2001-му після реструктуризації "Альянсу" з'явилася компанія "Козирна карта". (В котру “нормально” вклався грошима “Татарин”). Після цього у складі мережі з'явилися ресторани "Да Вінчі фіш клаб", "Піна", "Мамбо", "Марше", "Караван", "Казбек", "Колесо", "Креп Де Шин", "Муракамі", "Самобранка", "Хінкалі", нічний клуб "ПаТиПа", перший дитячий ресторан "Чіполіно", мережі придорожніх ресторанів "Мисливець" і "Автогриль", пивоварня "Шато" та інші.

Бойовики “Татарина” контролювали платоспроможність володарів франшизи “Козирної карти”. І “впливові” люди з його оточення найбільш прибуткові заклади брали під свій “особистий контроль”. До кризи 2008 року майже всі ресторани мережі були надприбутковими. (Мали місце певні “маневри” з податками).

Після демонтажу в липні 2010 року плавучого ресторану “Муракамі” і готелю “Баккара” почнуться фінансові проблеми і, приблизно, з 2013 розпочнеться затяжна криза. Частина закладів почне “відділятися” від мережі і працювати окремо, вважаючи “недоречною і невиправданою” сплату 30-50% доходу за франшизу, належність до якої, через кризу і неконтрольовану роздачу клубних карток, була невигідною.

1 лютого 2019 року “Козирна карта” припинить своє існування).

Ресторан “Miami Blues” був першим великим ресторанним проектом. Розташовувався він навпроти Палацу культури “Україна” і після свого відкриття одразу ж став свого роду “штаб-квартирою” угруповання “Татарина”, а також місцем зустрічі багатьох лідерів київських злочинних угруповань і місцем відпочинку високих міліцейських чинів, народних депутатів України та інших людей "при грошах"... Ресторан зачинився 31 січня 2018 року, на його місці відкрилася сироварня “Мацоні”.

Джерела: cripo.com.ua та antikor.com.ua)

 

 

Степан допоміг Ларисі сісти в машину і, обійшовши авто, сів за кермо. Дівчина була такою радісною і щасливою, що він не втримався і поцілував її, схилившись з водійського місця.

— Ти молодець, — сказав Степан, випрямившись і споглядаючи її сяючі очі.

— Дякую.

— Додатковий нерв не попався?

— Ні, — вона усміхнулася. — Попався трійчастий.

— Трійчастий?

Лора підняла обидві руки і провела кінчиками пальців від його переносиці вгору, малюючи умовну лінію.

— Він так називається бо ділиться на три гілки: Перша — очний нерв, іннервує шкіру чола і передню третину волосистої частини голови, верхню повіку, внутрішній кут ока і спинки носа, очне яблуко, слизову носової порожнини, — повільно називаючи зони вона торкалася їх пальцями обох рук, симетрично ковзаючи по його обличчю. — Друга гілка — верхньощелепний нерв, відповідає за іннервацію нижньої повіки, зовнішнього кута ока, верхню частину щоки, верхню щелепу, верхню губу, слизові оболонки верхньої щелепи, зуби, гайморову порожнину. Третя гілка — нижньощелепний нерв — іннервує нижню губу, нижню частину щоки, підборіддя, задню частину бічної поверхні обличчя, нижню щелепу, її ясна і зуби, слизову оболонку щік, язик. Рухові волокна іннервують жувальні м'язи… — її пальці і погляд зупинилися на його нижній губі.

— Як ти це все пам'ятаєш? — запитав він зачарований такими її діями.

— Не знаю... — Лора ніяково усміхнулася. Близькість його обличчя і захоплення в гетерохромних очах відгукувалися жаром всередині живота.

— Яке ще було питання?..

— Серце, — Лора поклала руки йому на груди. — Правда, це по патанатомії. Розповідала механізм розвитку “волового серця” при гіпертонії…

— Але ж потрібно знати норму, щоб пояснити патологію?

— Так…

Степан більше нічого не став запитувати, а подався вперед і знову поцілував Ларису. Анатомія таки досить цікавий предмет, особливо, якщо його ОТАК демонструють на тобі. Дах зносить. До реального світу їх повернув телефон, котрий почав вібрувати на торпеді.   

 

(Про телефон. Важливий елемент. Це був апарат Motorola StarTAC — перша у світі «розкладачка» (фліп-телефон) на ринку мобільних телефонів. Серіал Star Trek (Зоряний шлях) надихнув виробників на створення моделі, що імітує представлені у фільмі комунікатори. Телефон було випущено 3 січня 1996 року, опціонально він міг мати також літій-іонний акумулятор, був невеликої ваги, всього 88 грамів, і вперше мав вібросигнал, як альтернативу дзвінку. На той час — просто революційний апарат, і вартість його була майже 1000$. Володіння таким телефоном підкреслювало особливий статус його володаря, бо він суттєво виділявся на фоні “цеглин”, котрі тоді були найпоширенішим варіантом мобільного.)

‍​‌‌​​‌‌‌​​‌​‌‌​‌​​​‌​‌‌‌​‌‌​​​‌‌​​‌‌​‌​‌​​​‌​‌‌‍
Відгуки про книгу Фантомна довіра - Лана Вернік (0)
Ваше ім'я:
Ваш E-Mail:
Схожі книги в українській онлайн бібліотеці readbooks.com.ua: