Світло Парижа - Елеонор Браун
Моїм видавцям у різних країнах, що надали можливість прочитати «Дивних сестер» і «Світло Парижа» людям у всьому світі.
Ерін Блекмор, Елен Браун, О'Коннор Макнесс: Дякую за вашу мудрість і безумовну любов.
Стіву Елмонду, Елізабет Гілберт, Поллі Маклейн, Сарі Пекканен і Кетті Трочек, усім моїм друзям-письменникам за те, що були щедрими й підтримували мене протягом усієї роботи над романом.
Особлива подяка Джоан Леві, Семюелу Парку й Кірану Пітманові.
Письменницькій громаді Lighthouse, особливо Андре Дюпрі, Біллу Хендерсону.
Команді Tattered Cover Book Store, особливо Кетті Лангер.
Усім в Barnes & Noble, особливо Сессалі Хенслі й Міві Мессер.
Лізі Каспер і персоналу Douglas County Libraries, особливо Емі Фейфер і Пему Гербертові.
Редакціям часописів Кроссфіт І Кроссфіт Модиг, особливо Давиду Гуденбергеру й Корі Таунсенд, і кавовій команді.
Денверському комітетові перших балів і Джоан Девідсон.
Крісові за те, що не відпускає мене.
Письменникам і Письменницькому столу. Це велика шана — бути частиною вашого творчого процесу, задоволення писати, думати й сміятись разом з вами.
Продавцям книг і бібліотекарям, що люблять і оголошують книги, які знов і знов дають «Дивних сестер» у руки читачів.
А найбільше вам за те, що прочитали мою книгу.
Примітка автораТисяча дев'ятсот двадцять третього року, коли моя бабуся по материнській лінії мала двадцять два роки, вона поїхала до Європи. Маршрут було заплановано: Англія, Франція, Італія, повернення додому. Але, прибувши до Парижа, бабуся зробила шокуючий як для особи її суспільного класу вчинок на ті часи: вона вирішила залишитись, знайшла роботу в американській бібліотеці, й поринула у життя і світло міста віку джазу, танцювала «У Зеллі» до світанку, відвідувала музей роденових скульптур у садах, вивчала з друзями веселе життя Латинського кварталу.
Бабуся померла, коли я була маленькою, і насправді я ніколи її добре не знала. Але кілька років тому батьки розповіли мені, що вона не тільки жила в Парижі, але й писала листи до родини, які збереглися й досі.
Читаючи ці листи, я зустрілася з молодою дівчиною, моєю бабусею: начитаною, але і жвавою, веселою та наївною, захопленою життям, яке мала відвагу створити для себе. Попри те, що любила книжки, не мріяла стати письменницею. В одному з листів вона писала, що коли повернеться додому, то або поступить на курси секретарок або вийде заміж: могла зробити лише це.
Минуло майже сторіччя, і я пишаюсь тим, що можу жити з тими виявами волі, про які мої батьки могли лише мріяти. Цей роман я