Сонет 121 - Шекспір Вільям
Раді запросити вас до світу класичної поезії збірки "Сонети" від видатного англійського драматурга та поета Вільяма Шекспіра, які доступні для читання на readbooks.com.ua.
"Сонет 121" - це неперевершений витвір лірики, який вражає своєю емоційною й інтелектуальною глибиною. У цьому конкретному сонеті Шекспір розмірковує про природу зради, обману та недовіри. Він висловлює свої внутрішні почуття та спостереження, звертаючись до загальності людського досвіду.
Автор використовує хитрі та образні метафори, щоб передати відчуття розчарування, обурення та втрати довіри. Його слова мають потужну силу, здатну спонукати читача до глибокого саморефлексії і переосмислення відносин між людьми.
Читання "Сонету 121" від Шекспіра - це занурення у світ витонченого й вишуканого поетичного мистецтва, яке залишає незабутні враження. Його мова є музикою для душі, що глибоко проникає в нашу свідомість і залишає слід у серцях читачів.
Не пропустіть можливість осягнути красу "Сонету 121" від Вільяма Шекспіра на сторінках readbooks.com.ua. Відчуйте його потужну силу й вплив, які вічно переплітаються з нашими власними почуттями та думками.
Впокорившись обмовам навісним.
О суд очей чужих! Як нам із ним
Погодитись нелегко, їй же Богу!
Чи б міг фальшивий зір цінити в скарб
Мій серця жар? Здолав його б донести
Шпигунський набрід, що кладе на карб
Мені все те, за що я годен честі?
Я — отакий, як бач. Ганьбить мене —
Це міряти на свій аршин пігмеям.
Та я ж високий як на них. Бігме їм
Це не з руки. А хто мене зігне?
На грішника — то всі, і навіть діти,
В смолі пекельній мусили б сидіти.
Переклад Д. Паламарчука