💙💛 Класика💙💛 Зарубіжна література💙💛 Дитячі книги💙💛 Сучасна проза💙💛 Фантастика💙💛 Детективи💙💛 Поезія💙💛 Наука, Освіта💙💛 Бойовики💙💛 Публіцистика💙💛 Шкільні підручники💙💛 Фентезі💙💛 Блог💙💛 Любовні романи💙💛 Пригодницькі книги💙💛 Біографії💙💛 Драматургія💙💛 Бізнес-книги💙💛 Еротика💙💛 Романтична еротика💙💛 Легке чтиво💙💛 Бойовик💙💛 Бойове фентезі💙💛 Детектив💙💛 Гумор💙💛 Езотерика💙💛 Саморозвиток, Самовдосконалення💙💛 Психологія💙💛 Дім, Сім'я💙💛 Еротичне фентезі💙💛 Жіночий роман💙💛 Сучасний любовний роман💙💛 Любовна фантастика💙💛 Історичний роман💙💛 Короткий любовний роман💙💛 Детектив/Трилер💙💛 Підліткова проза💙💛 Історичний любовний роман💙💛 Молодіжна проза💙💛 Бойова фантастика💙💛 Любовні романи💙💛 Любовне фентезі💙💛 Інше💙💛 Містика/Жахи💙💛 Різне
всі жанри
Свіжі відгуки
Гість Тетяна
9 листопада 2024 18:08
Інтригуючий детектив. Дуже сподобалася книга
Червона Офелія - Лариса Підгірна
Олена
31 жовтня 2024 19:00
Cучасне українське любовне фентезі - обожнюю 👍 дякую авторці
Неідеальна потраплянка - Ліра Куміра
Таміла
29 вересня 2024 17:14
Любовна фантастика - це топ!
Моя всупереч - Алекса Адлер
Василь
23 вересня 2024 12:17
Батько наш Бандера, Україна Мати…
...коли один скаже: Слава Україні! - Степан Бандера

Екст - Геннадій Обушній

Читаємо онлайн Екст - Геннадій Обушній
з дуже вузьким колом радників і наслідки прораховані на комп’ютері.

Черних не витримав:

— Пане Хашимото, але ж ви не знали всіх подробиць сьогоднішньої зустрічі!

— Пане Президенте, ми мали тему зустрічі. Вибачте, я нікого не хочу образити, але у нас кажуть так: якщо бачиш хвіст, що стирчить із кущів, то, перш ніж за нього тягнути, подумай, кому він може належати. У мене хороші аналітики й радники, і ця проблема народилася не вчора. Отже, панове, у японської сторони не викликає стурбованості жоден пункт зачитаного паном МакКейном листа „Громадського космічного проекту“. Єдине, що могло б викликати наше нерозуміння — це передача нашої унікальної місячної станції міжнародному співтовариству, але ми розуміємо, що це процес досить тривалий і багато що може змінитися в цьому світі Проте ми розуміємо, що Японія є частиною і тільки частиною світової економіки. Тому я і очолюваний мною Кабінет Міністрів з розумінням приймемо домовленості, які будуть сьогодні досягнуті. Вибачте, що втомив вас.

Присутні дивилися на Хашимото мовчки, поринувши в свої думки. За кожним з них стояли населення, економіка, минуле, сьогодення і майбутнє їхніх держав. Про що вони думали? Про те, що проґавили черговий технологічний прорив Японії? Що вони встигли напрацювати і в яких галузях? Але обличчя були непроникні.

Я перервав тривалу паузу.

— Пане Козиренку, буду відвертий. Ваша присутність на цій зустрічі, незалежно від того, як розсудить історія, обумовлена двома факторами. По-перше, Вулик є формально українською організацією, а по-друге, ваша країна виробляє конкурентоспроможні ракетоносії і є співвласником кількох космодромів. Чи можете ви викласти позицію вашої сторони щодо обговорюваних питань?

Козиренко відкашлявся і почав:

— Панове! Для нас велика честь бути присутніми на такому поважному і представницькому форумі, який, без сумніву, прийме важливі рішення, що визначатимуть розвиток цивілізації і суспільно-політичних процесів на десятиліття вперед. Ми пишаємося, що наша молода демократія отримала високу оцінку фактом запрошення на цю нараду.

Присутні з подивом перезирнулися. Що це за преамбула?

— Панове, ми розуміємо, чому ми тут. Ви хочете зрозуміти, з чим маєте справу? Правильно?

Всі кивнули.

— Так, дійсно, „Громадський космічний проект“ зареєстрований в Україні шість років тому як громадська неприбуткова організація. Назва гучна, але діяльності вона не вела, рахунків не відкривали і на податковий облік не ставала. Тому й уваги на неї ніхто не звертав. Треба визнати, що про існування „Sammy, LLC“ ми не знали. В Україні Вулик, як і раніше, не веде господарської діяльності. У нього немає активів. Можливо, все було б інакше, але кілька років тому наші чиновники зробили помилку. Тоді Вулик вже мав один невеликий промисловий зразок і намагався заробити гроші на продовження досліджень. Їм була зроблена непогана, на наш погляд, пропозиція: надавалося невелике, але стабільне фінансування і лабораторії на державному підприємстві. Однак їх не влаштували додаткові умови: попереднє вивчення зразка компетентною комісією і включення в їхню групу професійних вчених і фахівців з безпеки. Вулик відновився. Розшукати зразок не вдалося, люди зникли. Два роки велося спостереження за сім’ями причетних осіб, але без успіху. Були вагомі підстави вважати, що розробка перемістилася в Білорусь, тому можна вважати, що це не тільки український проект. Резюмуючи сказане, можна сказати, що Україна не має будь-яких політичних чи економічних дивідендів від діяльності Вулика, тону наш уряд підтримає будь-які рішення, що будуть сьогодні ухвалені. Дякую за увагу.

Я взяв слово.

— Панове, ми вислухали думки присутніх. Зауважу, що все в цьому світі піддається прогнозуванню, тому ми взяли на себе відповідальність підготувати пропозиції високому зібранню щодо наших подальших дій. Але перед обговоренням я пропоную зробити невелику перерву».

На цьому запис у робочому щоденнику Президента США закінчується.

Про те, які домовленості були досягнуті, точних даних немає. Але за три місяці, 15 січня 2027 року, Вулик оприлюднив свою заяву, розповсюдив її через секретаріат ООН, розмістив на своєму сайті і направив усім великим медійним компаніям. Крім цього, прес-служба Вулика звернулася до ООН з проханням про організацію прес-конференції. Документ був коротким і гранично сухим.

Заява організації «Громадський космічний проект»

«3-го жовтня 2026 року ми неофіційно отримали від однієї держави, одного зі світових військово-економічних лідерів, ввічливу, але наполегливу пропозицію розкрити наші космічні технології. Нам гарантували авторські права на безпрецедентний термін — 99 років і 50% ринку космічних вантажопасажирських перевезень на наступні 20 років.

Ми висунули наші зустрічні умови:

1. Освоєння і використання космічного простору за межами геостаціонарної орбіти має вестися тільки міжнародними зусиллями під егідою ООН.

2. Розпочати розробку космічного права, позаяк земні правові норми в Космосі очевидно неприйнятні.

3. На будь-яку діяльність у космічному просторі і на природних космічних об’єктах в інтересах приватних осіб накласти мораторій строком на 99 років. Офіційно визнати нелегітимність діяльності „Місячного посольства“ і всіх його операцій з продажу позаземних ділянок і природних об’єктів з моменту його заснування.

4. За межами геостаціонарної орбіти розміщувати тільки міжнародні збройні і поліцейські сили, а також належні їм озброєння. Їх створення і діяльність повинні регламентуватися виключно ООН.

Відповіді на наші пропозиції в обумовлений термін ми не отримали. Але останнім часом стався ряд подій, вартих уваги.

1. Військові та цивільні (як морські, так і повітряні) судна США і РФ почали ігнорувати наші стартові попередження і віктимно заходити в пускову зону.

2. Розпочаті антидемпінгові розслідування в ряді країн.

3. Заарештовані наші рахунки в США та Європі. Підставою для арешту слугує переказ $ 100,000 з рахунку маловідомої потенційно терористичної організації.

4. НАСА відмовилася від виконання укладених з нами контрактів до завершення антидемпінгових розслідувань.

5. КНР і Японія попередили про припинення співпраці через два місяці.

6. Під загрозою зриву вже оплачені контракти на поставку необхідних нам обладнання і матеріалів.

7. Україна скасувала реєстрацію громадської організації „Громадський космічний проект“ і оголосила її засновників у міжнародний розшук.

З огляду на вище викладене, вважаємо своїм обов’язком заявити:

1. Ми не є суто комерційною організацією і не дотримуємося принципу „Гроші не пахнуть“, тому що не маємо приватних осіб-бенефіціарів. Ми працюємо на ринку космічних вантажоперевезень виключно з державними структурами трьох країн: США, КНР, Японії. Ми ніколи не надавали такі послуги приватним особам і недержавним корпораціям, незалежно від очікуваного прибутку.

2. Розроблені нами технології космічних вантажоперевезень ніде і ніким не запатентовані. Ми не готові віддати таку технологію одній країні, тому що це призведе до порушення стратегічного балансу сил з непередбачуваними наслідками. І ми не готові зробити таку технологію загальнодоступною, тому

Відгуки про книгу Екст - Геннадій Обушній (0)
Ваше ім'я:
Ваш E-Mail: