Свіжі відгуки
Гість Тетяна
23 травня 2024 19:17
Дякую за чудову книгу. Залюбки перечитаю ще раз
Моя всупереч - Алекса Адлер
Іванка
11 квітня 2024 13:00
Класний детектив від Мирослава Дочинця. Дякую велике вам за цю книгу
Лис та інші детективні історії. - Мирослав Іванович Дочинець
James Bond
30 березня 2024 05:22
Замечательная книга!
Моя всупереч - Алекса Адлер
Кубірка Оксана
13 лютого 2024 09:10
Щиро дякую за прекрасну історію кохання!!! Це було круто!!! 
Рубінова тінь минулого - Анна Ліє Кейн
Сайт україномовних книжок » 💙💛 Детективи » Епоха слави і надії - Євгеній Павлович Литвак

Епоха слави і надії - Євгеній Павлович Литвак

Епоха слави і надії - Євгеній Павлович Литвак
Сторінок:359
Додано:9-05-2023, 03:00
0 0
Голосів: 0

Книга "Епоха слави і надії" Євгенія Павловича Литвака - захоплюючий роман, який переносить читача у захопливу епоху. Це захоплива історія про відважних героїв, політичні інтриги та непередбачувані події. У цій книзі автор зображує складність та розмаїття життя в епоху, коли надія на майбутнє і прославлення були на першому місці. Читачі зможуть насолодитися захоплюючою сюжетною лінією та виразними персонажами, які проживають свої радості та переживання на сторінках цього роману. Книга доступна для читання онлайн безкоштовно та без реєстрації на сайті readbooks.com.ua, що робить її доступною для всіх любителів літератури. Зануртеся в епоху слави і надії разом з цією захоплюючою книгою, яка залишить вам незабутні враження.

Читаємо онлайн Епоха слави і надії - Євгеній Павлович Литвак

Євгеній Литвак

Епоха слави і надії

Пролог

Присвячується одному з найважчих періодів мого життя.

Євгеній Литвак

Про саму книгу хочу сказати наступне. Хай і не відразу, але мені вдалося наблизитися до правди. До тих самих потаємних знань, які так ретельно, і на жаль успішно, приховують від нас до цього дня. Під час досліджень, мені пощастило зазирнути, хоч і одним оком, в такі древні сховища знань, про існування яких не відають навіть історики. Іноді мені, що гріха таїти, доводилося використовувати навіть не зовсім законні методи.

Написане на сторінках цієї книги доводилося збирати по крихтах: випадкова згадка в старовинному рукописі, дивом уцілілий в архіві документ, безвинне на перший погляд свідчення, пару рядків, знайдених в мережах Всесвітньої павутини. Дрібними крихітними мазками мені вдалося написати ціле переконливе полотно. І день, коли воно з'явилося переді мною в усій своїй красі і показало свою воістину страхітливу суть, став для мене наважливішим у житті.

Мені відкрилося, що релігія – зовсім ніякий не самообман, не породження дурості і неосвідченності, як колись стверджували партійні атеїсти. Релігія є знаряддя, в руках витончених і недобрих умів, прагнучих правити людством. Старий і Новий Заповіти – дві ступені одних сходів, що ведуть до світового панування. Саме останнє було і залишається метою тих, хто започаткував християнство і проштовхнув його в маси. Втім, це стосується і інших релігій. З незапам'ятних часів людина шукає відповіді на питання: "Хто я?", "Звідки?", "Що керує моєю долею?", "Що буде зі мною після смерті?". А той, у кого є відповіді, має безмежну владу. Будь то християнство, іслам або буддизм – кожне віровчення насправді прагне дістати контроль над думками і вчинками людей.

Відкрити для себе цю істину виявилося страшно і гірко. Адже виходить, що тисячі років праці і страждань, річки крові, пролиті поколіннями наших предків, – усе це робилося в ім'я неіснуючих ідолів, лише заради чужої ненаситної жадібності, що ховається в тіні розп’ятть. І тепер мені залишається тільки одне: нести своє знання тобі, читач, оскільки пора вже покласти край найбільшій профанації в історії людства.

Втім, не одна лише релігія є винуватицею людських бід. Протягом всієї історії, люди воювали, вбивали і нівечили один одного з багатьох причин, і не лише на догоду богам. Якщо замислитися, передвсім, всім нам слід побоюватися самих себе. Прибравши одне джерело ворожнечі, відразу з'являється друге, третє, четверте і п'яте. І немає ніяких гарантій, що ти битимешся на стороні гідної справи, що добро переможе, а справедливість переможе.

Немає нічого важливішого, ніж знати і пам'ятати свою історію. Спогади, подібні до маленьких шматочків великого полотна, здатного показати цілісність твору під назвою "життя". Багато хто з них дарує душевне тепло, здатне прикрасити картину яскравою посмішкою. Інші ж, якщо їх неправильно зберігати, немов уламки встромлюються вістрями у відкриті рани і завдають непоправної шкоди. Одного бажання пам'ятати недостатньо, щоб зцілитися, адже іноді минуле може навіть вбити…

Звичайно, Вам, шановані читачі, буде нелегко відразу повірити в те, про що я пишу в своїй книзі. Це і зрозуміло – я і сам неодноразово відмовлявся вірити в істини, що відкрилися переді мною. Просто прочитайте її – і, можливо, багато що з того, що здавалося раніше загадковим і дивним, стане набагато простішим та зрозумілішим.

Ашока і Таємне Братство Дев'яти Невідомих.

Протягом тисячоліть хтось старанно позбавляв людство від знань, що накопичилися, знищуючи все, що хоч побічно могло вказати людям шлях істинного розвитку. Шлях, який можна пройти, тільки удосконалюючи власні сили і свідомість, але ніяк не за допомогою милиць "технічного прогресу".

Якби не були загублені древні знання, світ би зараз виглядав абсолютно інакше. Протягом всієї історії людства несподівано з'являлися і так само несподівано зникали дивовижні книги.

Згідно з легендою, загадкове Братство Дев'яти Невідомих, було засновано індійським імператором Ашокою. Прагнучи розширити межі своєї імперії, Ашока пішов війною на сусідню країну Калінгу. В результаті кровопролитних битв загинула велика кількість людей. Розповідають, що коли Ашока побачив створене ним зло, немов прозрів, і його, ніби підмінили. Він прийняв буддизм і ухвалив надалі завойовувати не землі, а серця людей.

Ашока встановив справедливі закони у своїй країні, але не обмежився цим. Він хотів запобігти жорстокості і кровопролиттю в майбутньому. Розуміючи, що людина завжди прагнутиме використати наукові досягнення в першу чергу заради свого збагачення, він вирішив обмежити вільний доступ до знаннь про закони Природи. За його задумом, лише випробувані і такі, що довели свою безкорисливість і готовність служити загальнолюдському благу, можуть претендувати на знання сокровенних таємниць Природи.

Імператор Ашока повелів розділити всі знання про закони Природи на дев'ять книг і призначив по одному Хранителеві для кожної із них. В завдання Хранителя входило поповнення своєї книги новими науковими даними, турбота про її збереження і забезпечення спадкоємності: потрібно було виховати і підготувати нового Хранителя. Так народилося Братство Дев'яти Невідомих, чимось воно нагадує сучасні Науково – Дослідницькі Центри.

Втім, існує і інша версія, ніби таємне Братство виникло ще раніше, а саме – після знаменитої битви на полі Курукшетра, описаною в Махабхараті. Є версії, які вважають, що описуване Братство мудреців ще давніше, і існує на землі з незапам'ятних часів, точніше, з тих часів, коли нинішня людина здобула розум.

Суспільство складалося з дев'яти найбільших індійських вчених і мудреців, завданням яких були систематизація і каталогізація всіх наукових знань, отриманих з давніх священних рукописів в результаті експериментів і спостережень. Кожен з "Дев'яти Невідомих" написав по одній книзі, присвяченій тій або іншій галузі наукових знань. Діяльність суспільства проходила в обстановці найсуворішої таємності. Наукові дослідження, які мали в розпорядженні вчені Ашоки, навіть за сучасними мірками здаються неймовірними.

Так, одна з книг була присвячена подоланню гравітації і керуванню нею, створенню в земних умовах штучної невагомості. Друга – темі створення і використання деякої надпотужної зброї, що має багато спільного з сучасними розробками в області ядерних і психотропних озброєнь. Ще одна книга містила детальний опис і креслення літальних апаратів, надаючи можливість давнім авіаторам не лише підніматися у повітря, але і здійснювати космічні польоти.

Склад "Дев'яти Невідомих" – найбільша загадка. Відомо лише, що коли один з братів помирав, на його місце приходив інший – такий же обдарований, і що добре вміє зберігати таємниці. Можна тільки здогадуватися, кому випадала така висока честь, і такі припущення існують.

Стати одним з Дев'яти прагнув багато хто, але не у

Відгуки про книгу Епоха слави і надії - Євгеній Павлович Литвак (0)
Ваше ім'я:
Ваш E-Mail: